Duben 2010

26.04.II Reklamace zku*venýho počasí!

26. dubna 2010 v 14:21 | Schemozzle!
A já si už naivně myslela, že bude hezky.
Néé, ono musí prostě začít pršet a foukat vítr.
To neni fér!
Asi podám reklamaci.
Protože jestli bude ošklivě i o čarodejnice, tak to bude ale hodně namíchnutá.
a co terpva o prvního máje.
Konečně, asi nejspíš -vypadá to tak- neuschnu, tak doufám že bude hezky teda.
Ale co tu maluju četra na zeď.
Třeba tahle jarní sprška u nás v zapadákově, ale vůbec nic neznamená.
Jen nějaká přeháňka.
Určitě!


Tak čágo, já běžím. Musím si jít vyzvednout boty z opravny. Škoda, že žádný boty v opravně nemám, ale nevymyslela sem rozumnější výmluvu! Mějte se hezky čulibrci :)

24.04.II maybe first love ;)

24. dubna 2010 v 20:49 | Schemozzle!
sakra!
Koukám, že to tu fakt hnije.
Plíseň, smrad a červi.
Nestydím se. Možná trochu, aby se neřeklo.

Povídala sem vám přece, že budu zkoumat terén. Škoda, že sem se zkoumáním skončila dřív, než sem s ním začala. Ale to se stává, někdy i těm nejlepším. Nicméně, teď píšu. Zrovna teď mě nemůže mít neradi. Protože to by nebylo správné. To by nebylo fér! Jo, možná bylo. ale prostě! vemte si ochrané masky, rukavice, kolíčky na nos a snažte se ten puch, plíseň a veškerou havěť ignorovat. Protože nic jinýho vám zkrátka a dobře nezbývá :)

Titulek článku.. oká, co napsat? možná každý zná ten pocit, a kdo né.. nedělejte si s tím hlavu, protože nejde o nic tak skvělého. Dobrá, je to skvělý ale taky pěkně nebezpečný. ty růžový brejle dokážou bejt pěkný mrchy víte. Hm, jestli to víte. Vyhráli ste! Já to nevím.. Ještě sem si nedala na čumu. Pořád, mi ty růžový pleksiskla nikdo nesundal. Asi je to dobře. Cejtím se totiž dobře. Našla sem člověka, s kterym se cejtim dobře. Jéééžiš, to zní jak z nějakýho dojáku :/ :D to sem nechtěla, promiňte! :D Každopádně, určitě mi to přejte. Je to porvý.. něco novýho. Vlastně se dá říct, že zkoumám terén.

Avšak, při tomto zkoumání se už budu snažit najít čas i na tohle virtuální místo ;)