24.12.II Bellu jsem odhodila do kouta, teď čtu Poutnici !!

24. prosince 2009 v 10:53 | Schemozzle!
Merry Christmas !!

Ano, ano a máme je tu! Nefalšované, voňavé, studené Vánoce. Z kuchyně voní cukroví, z CD přehrávače se linou koledy, v televizi dávají pohádky a venku je i trocha sněhu (Alespoň u nás). Myslím si, že se letošní Vánoce opravdu vydařili. Ostatně jako každé Vánoce. Já osobně ještě nikdy nezažila blbé Vánoce. Říkejte si, co chcete o tom, že vánoční atmosféra je k hovnu a že už to není to pravý ořechový, jako to bývalo za dob našich dědečků a babiček. Mně se Vánoce vždycky líbily líbí a snad vždycky budou.

Proto Štastné a Veselé všem! Veselte se a teště se.. Na SILVESTR a na rok 2010. Za tři roky bude konec světa (nevěřm tomu!), tak se kurva usmívejte a užívejte si života, ať ste sebevětší pesimisti :P ..Toť vám přeje Karolínka :)

A teď k tématu, které souvisí s nadpisem. Vím, že si tady hraju na frajerku, že čtu Hostitele, i když je už dávno tahle knížka v knihkupectví, ale netrápí mě to. Sem ráda, že jsem doplnila své znalosti a tuhle knížku se rozhodla číst. Vždycky jsem považovala Stmívání a celou ságu za dobré knížky. Z prvu dost dobré, před týdnem průměné a dnes podprůměrné. Protože Bella na Poutnici a Melánii nemá! Ani kdyby se snažila sebevíc. Všem tuhle knížku doporučuju a upozorńuju., že první dvě kapitoly vás možná nebudou zrovna bavit, jako mě. Nedokázala jsem se v tom zorientovat. Najednou tolik postav, informací.. a můj malý´, hloupý mozek na to nestačil. Teď jsem na stopadesáté straně. A baví mě to čím dál víc. Poutnice je prostě třída ;)

Mějte se krásně a ještě jednou Štastné a Veselé..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Dyki - LoWe SbÉnKo Dyki - LoWe SbÉnKo | Web | 24. prosince 2009 v 17:53 | Reagovat

Ahoj Sb-3!! Šťastný a Veselý Vánoce!!  :-D  :-D

2 Sasanka Sasanka | Web | 25. prosince 2009 v 18:24 | Reagovat

Ano, Hostitel je úžasná knížka. Po tom, co jsem ji jedním dechem přečetla jsem se dost divila, jak jsem kdy mohla být zažraná do něčeho tak primitivního a dětinského jako je Stmívání. Hostitel je o hodně dospělejší, rozhodně to není tak naivní! Protože právě ta naivita mě na TW fakt hodně vadila!!!
Ajjj, to zase kecám, co?
Mno jinak moje Vánoce byly něco jako malá přírodní katastrofa. Dvacátého se mamce udělalo špatně a čtyři dny proležela v posteli, takže jsem prakticky pořad pobíhala jako žid po městě a snažila se sehnat všechno možný, od cukru přes chleba až po borovicový větvičky do vázy na ozdobu! No a 24. ráno se udělalo zle i mě, nejspíš jsem to od mamky chytla, takže jsem štědrý den strávila v posteli na práškách. Dneska se to bohužel nezlepšilo, takže opět postel a nuda... To nám ty prázdniny dobře utíkaj...

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.