18.11.II Pomóóc! Profesorka-Psychopat!

18. listopadu 2009 v 19:28 | Schemozzle!
Pěkný den přeji :))

Dneska vám budu povídat jednu opravdu udivující, smutnou, ale zároveň vtipnou historku. To, co se mi, respektive nám devíti, co chodíme na německý jazyk stalo nemá obdoby a myslím, že každý, kdo tento článek bude číst, bude kroutit hlavou a smíchem padat ze židle. Dobrá, jestliže to bude číst paní profesorka, o které tohle celé vlastně je, nejspíš zas tak pobavená, jako ostatní nebude. Myslím si však, že tento článek osoba, které se to týká číst nebude, ale kdyby jenom tak "Dobrý den paní profesorko :))". Začněme hezky od začátku. Začátek hodiny, to je začátek této události a vlastně ani ne. Začátek této události se stal mnohem dříve, přesněji třináctého listopadu v pátek. Byla to hodina, skoro jako každá jiná..tím myslím, hodina bez vyučujícího. Možná se to zdá jako idilka, ale když po pár měsících zjistíte, že učivo, které máte umět nezvládáte není to zrovna příjemné zjištění. Musím se přiznat, že němčina je jediný předmet, na který s eučím skoro pravidelně a proto mi de, ale jinak by byla namydlená. Docela mě baví a i přesto, že se mi ještě před časem tento jazyk nelíbil, dnes ho mám raději, než angličtinu. Nejspíše proto, že z němčiny mám lepší známky, než z angličtiny. Ale teď k věci. Měli jsme teda volnou hodinu, jelikož paní profesorka musela něco nutně (Prej!) zařídit a tak nás nechala ve třídě dělat nějaké cvičení. Samozdřejmě sme tyto cvičení nedělali :D, ale to v této historce nahraje vůbec podstatnou roli..Vlastně jsem vám totiž jenom chtěla říct, že milá paní profesorka němčiny se uráčila přijít na hodinu dvě minuty před zvonením. Za ty dvě minuty nám přečetla slovíčka třetí lekce a ze třídy poté odcházela se slovy "Přečtěte si to, příště si to ješt ujasníme!" v její větě nebylo slovo naučte se to! Samozdřejmě sme si to všichni jenom přečetli..A to byla ta chyba! Nastal den této vtipné historky přesněji řečeno dnešní den. Paní profesorka přišla do třídy a každý hned věděl, že má zase jednu s těch svých nálad. Ona nám už ukázala, že dokáže být nepříjemná, ale dnes nám ukázala, že se dokáže chovat, jako největší blbec, který nezvládá ovládnout svou cholerickou povahu. Ale totálně nezvládá!

Paní profesorka tedy dnešní dopoledne přišla do třídy a hned nám napařila nečekanou písemku. Jedné ze spolužaček uelo slovíčko "Cože?!", hned jak to řekla, přísahám, že jsem cejtila, jak každej zatajil dech. Jelikož každej věděl, že slovíčko "Cože?" patří do seznamů věcí, na které je paní profesorka alergická. Do tohoto seznamu patří dále také věty typu "Vy jste, ale říkala.." apod. Němčinářka se rozeřvala, že je strašně alergická na toto slovo a že prý, kdyby jsme to řekli u jiných profesorů, tak ani nedostudujeme (by mě zajímalo, kde tuhle pitomost zasejc vzala :/) Pak nám dala písemky, celkem lehký. Myslim, že dopadnu dobře ;) Za pár minut jsme odevzdávali písemné práce a vraceli se na svá místa, jelikož o písemky se přece musíme rozsazovat, abychom neopisovali! Paní profesorka nám zadala práci, kde se nacházeli již zmiňované slovíčka z 3.lekce. A řekla nám, že je už dávno máme umět. Pokrčili jsmerameny a snažili jsme se s cvičeními poprat pomocí slovníku z třetí lekce. Poté přišla společná kontrola a ouvej! Němčinářka zjistila, že nám to nejde a hned, jak sme se na to vysrali a že takhle né a žě..Prostě bludů plnou hubu měla! Nikdo, ale vážně nikdo (Dokoce, ani já nebo má spolusedící) se neodvážil nic říct, jelikžo by jsme museli začít s větou "Ale vy jste říkala.." Nikdo něchtěl riskovat to, aby jí nasral. Nějak jsme tyhle cvičení přežili a nastala oprava písemky, kterou jsme psali minulou hodinu. Vše probíhalo dobře, dokonce mi připadala němčinářka víc v pohodě, ale..Ta samá holka, která na začátku hodiny řekla slovo "Cože?" se ozvala. Že prý jí tam opravila věc, která není chybná. Přišla ke katedře a ukázala jí to. Němčinářka, že je to dobře, tak co má za problém a ona, že proč to je teda opraveno? Němčinářka na to "To mi tam asi spadla červená propiska, to s někdy stane!" (Vážně? třikrát za sebou u jedný písemky? Nějaká nemoc třesoucích se rukou ne?) Nějak se to vyřešilo a pak na mou spolužačku, že už to dneska stačilo, že byla drzá dost. Nemyslete si, že tohle je konec! Řekla bych spíš začátek. Paní profesorka povídala "Vezmeme novou látku, otevřete si učebnici na straně 37!" Všichni si otevřeli učebnici na straně třicet sedm. Učitelka začla vyprávět a my všichni zamtený výrazy v očích beznaděj a otázku "Kde to bere?". Jedna holka se zeptala. Němčinářka, že prý řekla stranu 38 a my na ní,. co nejmileji, že ne, že řekla stranu 37 a vona: " vy ste tak hloupý. To je asi jasný, že když to nenajdete na 37 tak, že to bdue na straně 38!" (Jasný? neřekla bych!) Němčinářka prostě nedokázala uznat svou chybu, jakl to dělá vždy. Zdálo se, že s euklidnila a najednou, aniž by kdokoliv co řekl,a niž by se kdo hnul nebo aniž by někdo dělal obličeje..Němčinářka zavřela knižku, popadla jí, řekla "Učte se, co chcete!" a sedm minut před zvoněním opustila třídu. Jen tak! To jsem vám ještě nevyprávěla, že nám tam vyprácvěla, že bysme měli být tolerantní, že má teď spoustui problému,a že jí ředitel nasral. Ale to není náš problém! My máme taky problémi..

Vlastně jsem si o ní udělala takový malý úsudek. Tahle žena je duševně narušená a a myslí si, že ona je středem vesmíru. Myslí si, že ona je tou nejchytřejší, nekrásnější, nejdokonalšjší.. Ale holt né každý má IQ větší, než 50. Však jeden otazník v mé hlave se pořád skrývá..Jak může tahle osoba učit na Gymnáziu? Vlastně spíše, jak může tahle osoba učit?!

Mějte se krásně :))
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Monelien Monelien | Web | 18. listopadu 2009 v 20:30 | Reagovat

Mám pocit, že na další hodinu by měli přijít kolegové v bílém ;)

2 ..TeReSka^^ ..TeReSka^^ | E-mail | Web | 18. listopadu 2009 v 20:50 | Reagovat

Hohouu.. tohle mi až moc připomíná Mertovlou.. xD Akorát, to vaše je asi horší.. xD
A souhlasím s těma kolegama s bílém.. ;) xD

3 Majky..nKa ^^ Majky..nKa ^^ | Web | 19. listopadu 2009 v 15:50 | Reagovat

Ona je prostě hrozně divná :D Fkt jí nemam vůbec ráda.. A chová se jak howado, přitom sme jí vůbec nic neudělaly :/

4 Sasanka Sasanka | Web | 19. listopadu 2009 v 19:07 | Reagovat

OMG... tak ačkoliv jsem celou základku a vlastně i těch pár měsíců na střední prakticky pořád nadávala na všechny učitele, který jsem kdy zahlédla (včetně mojí ctěné maminky, která naštěstí učí v jiných ústavech, než se já nacházím)...
Ale i moje "nejoblíbenější nejmiklejší nejúžasnější a velmi oblíbená" matikářka (těžký sarkasmus) je oproti vaší ctěné němčinářce hotový poklad! Jak já tu moji učitelku miluju (bez náznaku ironie)... Nejhorší na tom je, že tenhle typ učitelů se endá ignorovat, vytáčet ani se s nimi pokoušet o jakékoliv hádky... Dá se to jenom přežít

5 Dyki Dyki | Web | 20. listopadu 2009 v 16:32 | Reagovat

Ahoj! Jak se wede?

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.